Hidromode Hidrolik Makina San. ve Tic. A.Ş.
Bize Ulaşın: +90 212 771 2901       en

HSP KOLONLU PRESLER

Otomotiv¸ beyaz eşya¸ elektrik ve elektronik endüstrisi lastik ve plastik endüstrisi ile ev ve mutfak eşyaları endüstrilerinin üretiminde kullanılmak üzere çeşitli tonajlarda¸ tabla ebatlarında ve farklı fonksiyon programlarında presler üretmektedir.

Fonksiyonları itibariyle Derin Çekme Presleri¸ Bakalit Melamin Üreaformaldehid presleri¸ Lastik pişirme presleri¸ Hassas kesme presleri; Filtre endüstrileri için özel geliştirilmiş Derin çekme kesme¸ Form verme Kombine presleri; Jant endüstrisi için Expender ve Montaj presleri; Toprak endüstrisi için ateş tuğla presleri imal edilmektedir. Bu preslerde kaliteli çelikten imal edilen kolonların yüzeyleri taşlanmış 80 mikron sert krom kaplanmıştır.

Hareketli plakalarda gerektiği kadar yataklama boyları yükseltilmiş ve ihtiyaca göre bronz¸ polyamid veya grafitli yataklarla donatılmışlardır.

Hidromode Hidrolik

Hidromode 1977 yılından beri yenilikçi vizyonu ile geliştirdiği tüm ürünler ile çalışanlarını, müşterilerini ve endüstriyi geliştirmeyi hedef edinmiştir. >>


Hidromode Ürün Kataloğu


Hidromode Hidrolik Makina
Kurumsal Kataloğu >>

Bize Ulaşın :

Adres:
Hadımköy Mahallesi Mustafa İnan Caddesi No:29 Hadımköy Arnavutköy / İSTANBUL
Tel:
+(90) 212 771 2901
Fax:
+(90) 212 771 2928
Email:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Web:
www.hidromode.com.tr

Tanıtım Videomuz