Hidromode Hidrolik Makina San. ve Tic. A.Ş.
Bize Ulaşın: +90 212 771 2901       en

Hakkımızda

Hidromode 1977 yılından beri yenilikçi vizyonu ile geliştirdiği tüm ürünler ile çalışanlarını, müşterilerini ve endüstriyi geliştirmeyi hedef edinmiştir. Deneyimli tasarım ekibimiz ile AR-GE bölümümüz kalite açısından yüzde yüz memnuniyet sağlamak için çalışmaktadır. Hidromode alanında ürettiği yüzlerce makinayla 5 kıtada 30 ülkenin endüstriyel hayatına büyük katkılar sağlamıştır. Hidromode¸ hidrolik pres ve hidrolik makinalar üretimi ile beyaz eşya¸ otomotiv¸ uçak, gemi, tren, savunma sanayi, lastik¸ plastik, kompozit, demir çelik endüstrilerine hizmet vermektedir.

Başarıyla gerçekleştirdiği üretimler şu alanları kapsamaktadır: Hidrolik derin çekme presleri¸ metal form ve kesme pres hatları¸ kompozit ve kauçuk sıcak presleri¸ pul kesme ve boy kesme pres hatları¸ kalıp alıştırma ve test presleri, toz metal presleri, raylı sistemler için özel hidrolik çözümler, özel büküm makineleri, strech forming presleri, soğuk ve sıcak dövme presleri, montaj presleri, transfer presleri, tandem presler, anahtar teslim üretim hatları, transfer üniteleri ve otomasyon çözümleri. Hidromode kurulduğu günden beri çözümlerde esnek ve kalitede tavizsiz anlayışıyla sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Hidromode Hidrolik

Hidromode 1977 yılından beri yenilikçi vizyonu ile geliştirdiği tüm ürünler ile çalışanlarını, müşterilerini ve endüstriyi geliştirmeyi hedef edinmiştir. >>


Hidromode Ürün Kataloğu


Hidromode Hidrolik Makina
Kurumsal Kataloğu >>

Bize Ulaşın :

Adres:
Hadımköy Mahallesi Mustafa İnan Caddesi No:29 Hadımköy Arnavutköy / İSTANBUL
Tel:
+(90) 212 771 2901
Fax:
+(90) 212 771 2928
Email:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Web:
www.hidromode.com.tr

Tanıtım Videomuz